Przycisk SOS: Piękna Skóra Bez Niedoskonałości

No Comments

Przyciski, niedoskonałości, zaczerwienienia, trądzik … to nie! Mieć gładką skórę bez skazy, może po prostu oczyszczać, nawilżać, leczyć, makijaż. Ale jak kontrolować wygląd przycisku? Jak dobrze maskuje jej? Cosmo daje wskazówki, sztuczki i dobre gesty dla pięknej skóry czysty zero wad. Żegnaj guziki, cześć świecącą skórę!

To straszne na nosie, przybył z poranną rosą, chcesz go gdzie indziej, z wyjątkiem ciebie. Jesteś gotowy na wszystko, aby się go pozbyć. Poza czasem jest coraz gorzej.

Raczej, to jest czas, aby wyprowadzić stare powiedzenie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Mówią ci, jak czyścić, leczyć, nawilżać i, w razie potrzeby ukryć swoje wady .

Niedoskonałości skóry: przyczynyNiedoskonałości skóry: przyczyny

Haniebnie przyciski i zaczerwienienia nie pojawiają się przez działanie Ducha Świętego. Niedoskonałości-jest to prosta konsekwencja:

  • – złe odżywianie: ma realny wpływ odżywiania na skórę
  • – zbyt dużo stresu i / lub zmęczenie
  • – złe sztuczki hormonów
  • – rano / dzień / noc papierosów
  • – skutki zanieczyszczenia
  • – nieodpowiednie kosmetyki
  • – niekontrolowane męczyć się z brudnymi rękami spragnionym masakry skóry.

Do walki z tymi stałych zagrożeń czystości skóry, nie jest tajemnicą: oczyszczanie, nawilżanie, pielęgnacja-twoje słowa.

Oczyścić skórę, aby uniknąć trądzikuOczyścić skórę, aby uniknąć trądziku

Aby uniknąć pojawienia się trądziku, złota zasada polega na tym, aby oczyścić skórę rano i wieczorem. Dla sportowców, jeden popycha zastępca po każdej akcji.

Aby dbać o swoje skóry suchej , najlepiej jest dokonać wyboru na rzecz mleka, oleju i kazeina wody, a nie wodę z kranu, zbyt agresywne dla skóry.

Wrażliwej skóry należy zatrzymać swój wybór na mleczko bez spłukiwania i koniec z użyciem wody termalnej.

Wreszcie, jeśli masz tłustą (lub mieszane) skóra, unikaj mleko i śmietana, zbyt odżywczy. Wybrać produkty spieniania spłukać ciepłą wodą.

Bonus : Wykres delikatny peeling raz w tygodniu, aby usunąć martwe komórki, odblokowuje pory i odświeżyć cerę. I co 15 dni, stosować maski oczyszczającej, aby ograniczyć nadmiar sebum.

Nawilża twoją skórę na wszystkie wydatki, aby uniknąć trądziku

Wbrew zdrowemu rozsądkowi, nawet skóry, która jest podatna na trądzik dorosłych musi być nawilżona. Wystarczy wybrać krem odpowiedni do rodzaju skóry.

Jeśli masz tłustą skórę, na przykład, lepiej wybrać matujący emulsja, niż w surowicy. Ponownie, aplikacja musi być wykonane rano i wieczorem. Uwaga: to narzędzie nie dotyczy. Trzymaj światło siły na rurze kremu.

Bonus : raz w tygodniu, zap krem nawilżający, aby twoje pory oddychać.

Jak dbać o przycisk?

Twoja babcia powiedziała twoja matka, kto ci powiedział, co najmniej 300,000 razy: “nie dotykaj ten przycisk”. Tak, wydaje się, dotykając przycisku, robi się tylko gorzej.

Opcja 1: nie ulec pokusie, aby trzaskać ten przycisk. W tym przypadku, aby wziąć swój ból w cierpliwość i przyspieszyć okres, stosować dwa razy dziennie suszenia produktu.

Opcja # 2: pęknięcia (jak i 99.99% z nas). W tym przypadku, bądźcie czujni: myj ręce i użyj chusteczkę, aby uniknąć czerwony znak otoczony dwoma śladów na paznokciach. Wskazówka: nie należy naciskać na przycisk, rozciągnąć go! Tak, to działa!

Jaki makijaż, aby ukryć przycisk?Jaki makijaż, aby ukryć przycisk?

W ostateczności, zawsze są skarby kosmetyków, które pozwalają zamaskować niedoskonałości jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Korektor

Jeśli przycisk nie jest zbyt czerwone, stosuje się tylko korektor na nim.

Należy uważać, aby wybrać swój korektor : wolę Format pendrive płyn do lepszego utrzymania, i wybrać odcieni jaśniejszy niż twój fundamenty.

Jeśli twój przycisk lubią być na widoku, trzeba wyjąć zielony moc: korektor od zaczerwienienie w kij. Stosuje się przed anticerne, to zmniejsza kolor przycisku.

Fundacja

Nad korektor, fundament pozwala ujednolicić cerę.

Jeśli jesteś skłonny zrobić dużo pryszczy, lepiej użyć Przyciemniane balsam, aby zmiękczyć “pakiet” aspekt fundacji.

Proszek

Wreszcie, umożliwia jego poprawka skóry dla optymalnego stroju (i kamuflaż) na cały dzień.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *