Jak Pozbyć Się Białych Zaskórników?

No Comments

W świecie skórnych gruczołów, pojawiają się trądzik … i węgorze. Obserwuje się u młodych ludzi, a także na starych ofiar skórę z trądziku, białe kropki, zwany także zamknięte zaskórniki lub microcysts, trudno się wybić. Jak pozbyć się białych kropek raz na zawsze i znaleźć piękną dziecięcą skórę? Za nami !

Jest również nazywany zamknięte zaskórniki lub microcysts, białe plamy-to małe przyciski, które gnieżdżą się pod skórą czoła, nosa i podbródka (w słynnej strefie T), nie chcąc odejść.

Jak zawsze z trądzikiem, wiem, że to kuszące, aby przebić się przez te okropne zaskórniki. Ręce precz ! Aby wyeliminować trądzik , śledź nas!

Co białe kropki?Co białe kropki?

Białe kropki to zamknięte zaskórniki, w przeciwieństwie do czarnych punktów otwartych zaskórników.

Możemy wyjaśnić. Gdy martwe komórki i nadmiar sebum skóry w kontakcie z powietrzem są utlenia się i stają się czarne. To czarna plama. Na białą kropkę, to ten sam proces, ale tym razem sebum gromadzi się pod skórą.

Wynik? Małe dyski kształt kuli (microkyste), tej samej wielkości, jak czarna kropka (średnica 3mm). Ale tak jak to jest pod skórą, pozostaje biały. Stąd nazwa biały punkt.

Dobrych nawyków, aby uniknąć trądziku

Czyszczenie skóry-jest to pierwszy odruch urody usuwać zanieczyszczenia , zanieczyszczenia, martwe komórki i makijaż, które nagromadziły się na skórze w ciągu dnia.

Rano i wieczorem usuwa makijaż i oczyszcza go przez jedną osobę z zastosowaniem.

Jednak, jeśli te higieniczne gesty są istotne, nie są one wystarczające, aby wyeliminować trądzik, trądzik i pryszcze.

Trądzik-to hormonalne zjawisko. Mając trądzik nie ma nic wspólnego z higieną skóry. Leczenie whiteheads wymaga trochę więcej tłuszczu łokcia.

Rozwiązywania białe kropki, instrukcja obsługiRozwiązywania białe kropki, instrukcja obsługi

W celu wyeliminowania białych punktów, dwa pokoje, dwie atmosfery.

Co za troska, gdy masz kilka białych punktów?

Te nieliczne zaskórniki mogą odnosić się do tego problemu skóry z wykorzystaniem kwasów owocowych płatna (TAK).

Te kremy zmniejszają spójność napalone komórki i działa jako powierzchowny peeling , zapobiegając powstawaniu tych małych skupisk tkanki zanieczyszczeń.

Uwaga: w przeciwieństwie do popularnego przekonania, peeling będzie miał większą skłonność do podrażnienia skóry, niż zmniejszać torbieli i innych niechcianych zaskórników. Lepiej unikać tego typu środków złuszczających.

Co robić, gdy masz dużo białych kropek?

Dla tych, którzy mają duże microkylists , tylko jedno rozwiązanie: usuń (lub wycięcie, dla początkujących) białe kropki za pomocą ostrza skalpela. Ta profesjonalne czyszczenie skóry towarzyszy zniszczenie i usunięcie torbieli, jeden po drugim.

Jak dużo, aby powiedzieć, że to z dermatologiem lub akredytowane professional, że to się stanie.

Dziękuję dr Lawrence Netter, dermatolog w Paryżu, za jego porady.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *